B72650M0950K072
Shenzhen Yudatong Trading Co., Ltd.
Contact Now
B72650M0950K072
  • 1
Voltage Rating AC : 95 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 400 A
Surge Energy Rating : 3.4 J
Packaging : Reel
Clamping Voltage : 250 V
Series : CU
Voltage Rating DC : 125 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 135 pF